Hiperbaria tlenowa w medycynie estetycznej jako innowacyjna metoda dbania o urodę i zdrowie

Najważniejszym aspektem stosowania hiperbarii tlenowej w medycynie estetycznej jest zwiększenie ilości fibroblastów i synteza przez nie kolagenu, i to wewnątrz tkanek! Podobnego wyniku za pomocą czynników zewnętrznych takich jak np. kremy uzyskać się nie da.

Hiperbaryczna terapia tlenowa przyczynia się w ten sposób do opóźniania procesów starzenia. Skóra po zabiegach staje się zdrowsza, świeższa, bardziej nawilżona, zmniejszają się obrzęki, widać pozytywne działanie detoksykacji. 

Skóra dobrze odżywiona i utleniona regeneruje się szybciej, lepiej radzi sobie z usuwaniem produktów przemiany materii, reaguje wyraźniej na pielęgnację zewnętrzną, w większym stopniu przyswaja składniki dostarczane jej przez produkty pielęgnacyjne. 

Zabiegi w naszej komorze mają charakter relaksacyjny. Dodatkowo, w czasie, gdy Państwo się odprężają, terapia wpływa na przyspieszenie przemiany materii w organizmie, co oznacza utratę wagi i zmniejszenie objawów cellulitu.

Nie należy również zapominać o korzystnym wpływie hiperbarii tlenowej na szereg chorób skórnych, które po zabiegach ulegają znacznej poprawie. Są to np. łuszczyca, pokrzywka, łojotokowe zapalenia skóry, ropnie czy czyraki. 

Tlenoterapia jako metoda odmładzająca i regenerująca komórki nawet o 25 lat -> więcej


Broszura informacyjna: Hiperbaria tlenowa w medycynie estetycznej