WPŁYW TLENOTERAPII HIPERBARYCZNEJ NA LECZENIE TRUDNO GOJĄCYCH SIĘ, MARTWICZYCH RAN ORAZ PRZY ZESPOLE STOPY CUKRZYCOWEJ

Wystarczy wejść do komory, bez zdejmowania opatrunków, i pod zwiększonym ciśnieniem o wartości 1,5 ATA przez 1 godzinę oddychać czystym tlenem, by doświadczyć uzdrawiającego działania tlenoterapii hiperbarycznej!

Przekonała się o tym m. in. nasza przemiła pacjentka, pani Jadwiga. Dzięki hiperbarii tlenowej udało się uratować jej stopę przed amputacją i zagoić ranę na łydce – wbrew rokowaniom lekarzy. Rana na pięcie jeszcze nie całkiem zasklepiona, ale po wielu miesiącach sączenia – wreszcie jest zaróżowiona i czysta. Natomiast duża, otwarta rana na łydce po przeszczepie bajpasów, która nie potrafiła się zamknąć w przeciągu roku – została CAŁKOWICIE WYGOJONA.  Zachowana stopa, mniejszy ból i większa mobilność kończyny – a wszystko to mimo początkowego sceptycyzmu pani Jadwigi.

Dziękujemy pani Jadwidze za kontakt telefoniczny i przekazanie nam tak wspaniałych wieści – nic nie cieszy nas tak, jak zadowolenie naszych pacjentów.

Zapraszamy wszystkich borykających się z trudnościami leczenia niegojących się ran, szczególnie przy polineuropatii cukrzycowej, na zabiegi hiperbarii tlenowej w najnowocześniejszej twardej komorze hiperbarycznej 1,5 ATA we Wrocławiu!