To, iż wielu zawodowych sportowców regularnie korzysta z hiperbarycznej terapii tlenowej nie jest opinii publicznej powszechnie wiadome, w środowisku wyczynowców stało się ono jednak w międzyczasie rutynowym zabiegiem towarzyszącym przygotowaniom zarówno do zawodów sportowych, jak i środkiem pomagającym utrzymać dobra formę pomiędzy nimi. 

Zabiegi w komorze hiperbarycznej pomagają szybciej wrócić do oczekiwanej kondycji, wspomagają leczenie po doznanych urazach mięśni, kości i ścięgien, redukują obrzęki, przyspieszają przemianę materii oraz pozwalają na szybką regenerację po intensywnym wysiłku fizycznym. 

Dla profesjonalistów utrzymanie się w dobrej formie, czy powrót do niej po przebytych urazach, ma nadrzędne znaczenie i nieosiągnięcie tego celu oznacza nierzadko koniec kariery sportowej. Dlatego każda możliwość, by przyspieszyć leczenie kontuzji bądź poprawić wyniki organizmu, jest szansą na powrót do dobrej kondycji i kontynuację obranej ścieżki życiowej. 

Do współpracy zapraszamy sportowców indywidualnych, kluby sportowe i wszystkich, pragnących zwiększyć wydolność swojego organizmu, poprawić osiągniecia i czerpać z profitów, jakie daje hiperbaria tlenowa.

https://hiperbaria-tlenowa.pl/aktualnosci/140-zastosowanie-tlenoterapii-hiperbarycznej-jako-poprawa-wydolnosci-w-sporcie-i-regeneracji


Broszura informacyjna: Hiperbaryczna terapia tlenowa w medycynie sportowej

Drodzy Pacjenci,

gabinet czasowo nieczynny - trwa remont... Zapraszamy po wakacjach!