HIPERBARIA A ENDOPROTEZY, STAWY, BÓL I … SZUMY USZNE

Czuję się naprawdę o wiele lepiej… To jest NIEMOŻLIWE! A jednak! ?

Czy zabiegi w komorze hiperbarycznej naprawdę pomagają? Na to pytanie odpowiada nasza pacjentka:

pani Ewa zgłosiła się na tlenoterapię z powodu dolegliwości bólowych w stawach kolanowych. Nasza pacjentka 9-krotnie przeszła operację wymiany endoprotez. Tak liczne interwencje chirurgiczne spowodowały, że kończyny stały się osłabione i bolesne, a ruch w stawach bardzo ograniczony.

Seria 10 zabiegów w komorze hiperbarycznej, na którą zdecydowała się nasza wesoła Pacjentka, rozpoczęła się w marcu. Niestety, z powodu złego samopoczucia, udało się skorzystać tylko z 7 z nich. W tym tygodniu Pani Ewa dokończyła leczenie. Po długiej przerwie, zauważyła bardzo zadowalające efekty, którymi z radością się dzieli:

? „Po zabiegach endoprotez liczyłam na to, że komora hiperbaryczna mi pomoże. I faktycznie, są zmiany, bardzo duże. Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej, mimo, że czeka mnie jeszcze jedna operacja. Przede wszystkim jest ogromna różnica w nogach. Lepiej mi się chodzi. Nogi mnie tak nie bolą. Bardzo poprawił się zakres ruchomości. Potrafię zgiąć do 120 stopni. To jest niemożliwe!!! Po tylu operacjach wymiany endoprotezy, aż sam lekarz się zdziwił, nawet on się tego nie spodziewał. Fakt, bardzo się staram, regularnie ćwiczę. Ale przed tlenoterapią aż tak dużych postępów nie było. Jest naprawdę bardzo, bardzo duża poprawa. Po zabiegach przeszły mi szumy uszne. Nie mam już tego szumu, który wcześniej był tak wyraźny, że nie mogłam pozbierać swoich myśli. Uszy także mnie nie bolą. Zauważyłam również dużą zmianę, jeśli chodzi o sen. Powiem szczerze, lepiej mi się śpi. Spokojniej. Teraz mogę spać – wcześniej w ogóle nie mogłam. Czuję się naprawdę o wiele lepiej. Jestem bardzo zadowolona. Przypuszczam, że jeśli tylko będę mogła – z perspektywy czasu, po kolejnym zabiegu operacyjnym – znów wrócę i ponownie skorzystam z terapii w komorze” ?

Pani Ewie dziękujemy za zaufanie, mile spędzony czas, ciepło i radość, którą zawsze przynosiła wraz z sobą ??.

Życzymy dużo zdrowia – niech efekty tlenoterapii utrzymują się jak najdłużej ?. Trzymamy kciuki, aby kolejna operacja była w końcu tą ostatnią