Cennik

Nowa PROMOCJA NA WRZESIEŃ !!! Pakiet: 10 zabiegów + 1 gratis, 20 zabiegów + 2 gratis,

30 zabiegów + 3 gratis, 40 zabiegów + 4 gratis !!!

Decydując się na zakup JEDNOCZEŚNIE pakietu zabiegowego w komorze oraz pakietu wizyt u naszego fizjoterapeuty

udzielamy dodatkowej zniżki 10% na całość.

170,00zł

1 zabieg

170zł /zabieg

800,00zł

5 zabiegów

160zł/zabieg

1500,00zł

10 zabiegów

150zł/zabieg

2800,00zł

20 zabiegów

140zł/zabieg

5200,00zł

40 zabiegów

130zł/zabieg

 

OZONOWA DEZYNFEKCJA KOMORY I GABINETU - NASTĘPUJE PO KAŻDYM ZABIEGU !!!

W OKRESIE MOŻLIWOŚCI ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM SARS CoV-2 STOSUJEMY DODATKOWE ŚRODKI ZAPOBIEGAWCZE DOTYCZĄCE PRACY I PRZYJMOWANIA PACJENTÓW W NASZYM GABINECIE

 


Drodzy Państwo - ważne informacje praktyczne:

czas trwania zabiegu wynosi 45 minut w minimalnym ciśnieniu leczniczym 1,5 ATA!!! - w odróżnieniu od komór miekkich, które często mają niewystarcząjace ciśnienie zabiegowe 1,3 ATA! Czas sprężania i rozprężania komory trwa każde dodatkowo około 10 minut. Podczas zabiegu oddychają Państwo prawie 98% tlenem leczniczym przez odpowiednio dopasowaną maseczkę tlenową. Nasza nowoczesna i klimatyzowana komora oparta na komponentach japońskich jest dezynfekowana, a Pacjenci odbywają zabieg w specjalnych bawełnianych ubraniach. Higiena i bezpieczeństwo są naszym priorytetem, nie pozwalamy naszym Pacjentom wnosić telefonów ani tabletów do środka - tam, gdzie jest zwiększona podaż tlenu - tam powinny być rownież zachowane specjalne względy bezpieczeństwa. Mają Państwo jednak możliwość ogladania i słuchania programów telewizyjnych dzięki specjalnemu systemowi akustycznemu i dużemu przeszklonemu włazowi. Komora pozwala rownież na komunikację z naszymi fizjoterapeutami przez interkom, a oszklenie komory niweluje poczucie klaustrofobii. Małe dzieci przebywają w komorze razem z rodzicem. Skierowanie na zabiegi od lekarza wymagane jest tylko w przypadku instnienia przeciwwskazań do zabiegu (prosimy poczytać w zakładce menu: wskazania i przeciwwskazania).

 

LOGO AREK

REHA-Wrocław Fizjoterapia to oddział naszej firmy oferujący usługi fizjoterapeutyczne: konsultacje u doświadczonego fizjoterapeuty, terapię manualną, masaż leczniczy, suche igłowanie, Kinesiology Taping i inne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów, którzy często korzystają równolegle zarówno z rehabilitacji w komorze hiperbarycznej, jak i dodatkowych zabiegów fizjoterapeutycznych, proponujemy bardzo korzystne cenowo łączone pakiety 5 lub 10 zabiegów terapii manualnej lub masażu wraz z odpowiednimi pakietami sesji w komorze hiperbarycznej: dodatkowy rabat w wysokości 15% na wszystkie zabiegi rehabilitacyjne razem:

www.reha-wroclaw.pl

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty usług rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych!

 

W związku z tym, że nasze usługi oferujemy w najwyższych standardach, zarówno technicznych jak i personalnych, nieodwołalnie związane jest to z niemałymi kosztami wykonywanych zabiegów. Kupno pakietów pozwala częściowo te koszty zminimalizować. Aby ułatwić Państwu dostępność terapii wymagających większego budżetu, nasza firma nawiązała współpracę z firmą MediRaty.