Cennik

PROMOCJA: NOWE NIŻSZE MAJOWE CENY !

Cennik STANDARD zabieg 65 min.

150,00 pojedynczy

1 zabieg

150zł /zabieg

700,00 pakiet

5 zabiegów

140zł/zabieg

1.300,00 + 1 GRATIS

10 zabiegów

130zł/zabieg

2.400,00 + 2 GRATIS

20 zabiegów

120zł/zabieg

4.400,00 + 4 GRATIS

40 zabiegów

110zł/zabieg

Cennik PREMIUM ZABIEG 90 min.

200,00 pojedynczy

1 zabieg

200zł /zabieg

950,00 pakiet

5 zabiegów

190zł /zabieg

1.800,00 +1 GRATIS

10 zabiegów

180zł /zabieg

3.400,00 +2 GRATIS

20 zabiegów

170zł /zabieg

6.000,00 + 4 GRATIS

40 zabiegów

150zł /zabieg

Pakiet zabiegów w komorze wraz z pakietem terapii

u naszego fizjoterapeuty - dodatkowa zniżka 10% na oba pakiety!

 

OZONOWA DEZYNFEKCJA KOMORY I GABINETU - NASTĘPUJE PO KAŻDYM ZABIEGU !!!

W OKRESIE MOŻLIWOŚCI ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM SARS CoV-2 STOSUJEMY DODATKOWE ŚRODKI ZAPOBIEGAWCZE DOTYCZĄCE PRACY I PRZYJMOWANIA PACJENTÓW W NASZYM GABINECIE

 
Drodzy Państwo - ważne informacje praktyczne:

czas trwania standardowego zabiegu wynosi 65 minut: 45 minut pełnego zabiegu plus sprężanie i rozprężanie w minimalnym ciśnieniu leczniczym 1,5 ATA!!! - w odróżnieniu od komór miekkich, które często mają niewystarcząjace ciśnienie zabiegowe 1,3 ATA! Zabieg PREMIUM to 90 minut, w tym 70 minut w ciśnieniu 1,5 ATA.

Podczas zabiegu oddychają Państwo prawie 98% tlenem leczniczym przez odpowiednio dopasowaną maseczkę tlenową.

Nasza nowoczesna i klimatyzowana komora oparta na komponentach japońskich jest dezynfekowana, a Pacjenci odbywają zabieg w specjalnych bawełnianych ubraniach. Higiena i bezpieczeństwo są naszym priorytetem, nie pozwalamy naszym Pacjentom wnosić telefonów ani tabletów do środka - tam, gdzie jest zwiększona podaż tlenu - tam powinny być rownież zachowane specjalne względy bezpieczeństwa.

Mają Państwo jednak możliwość ogladania i słuchania programów telewizyjnych dzięki specjalnemu systemowi akustycznemu i dużemu przeszklonemu włazowi. Komora pozwala rownież na komunikację z naszymi fizjoterapeutami przez interkom, a oszklenie komory niweluje poczucie klaustrofobii. Małe dzieci przebywają w komorze razem z rodzicem.

Skierowanie na zabiegi od lekarza wymagane jest tylko w przypadku instnienia przeciwwskazań do zabiegu (prosimy poczytać w zakładce menu: wskazania i przeciwwskazania).

 

LOGO AREK

REHA-Wrocław Fizjoterapia to oddział naszej firmy oferujący usługi fizjoterapeutyczne: konsultacje u doświadczonego fizjoterapeuty, terapię manualną, masaż leczniczy, suche igłowanie, Kinesiology Taping i inne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów, którzy często korzystają równolegle zarówno z rehabilitacji w komorze hiperbarycznej, jak i dodatkowych zabiegów fizjoterapeutycznych, proponujemy bardzo korzystne cenowo łączone pakiety 5 lub 10 zabiegów terapii manualnej lub masażu wraz z odpowiednimi pakietami sesji w komorze hiperbarycznej: dodatkowy rabat w wysokości 10% na wszystkie zabiegi rehabilitacyjne razem:

www.reha-wroclaw.pl

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty usług rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych!

 

W związku z tym, że nasze usługi oferujemy w najwyższych standardach, zarówno technicznych jak i personalnych, nieodwołalnie związane jest to z niemałymi kosztami wykonywanych zabiegów. Kupno pakietów pozwala częściowo te koszty zminimalizować. Aby ułatwić Państwu dostępność terapii wymagających większego budżetu, nasza firma nawiązała współpracę z firmą MediRaty.