Hiperbaria tlenowa w medycynie estetycznej jako innowacyjna metoda dbania o urodę i zdrowie

Najważniejszym aspektem stosowania hiperbarii tlenowej w medycynie estetycznej  jest zwiększenie ilości fibroblastów i synteza przez nie kolagenu, i to wewnątrz tkanek! Podobnego wyniku za pomocą czynników zewnętrznych takich jak np. kremy uzyskać się nie da.

Hiperbaryczna terapia tlenowa przyczynia się w ten sposób do opóźniania procesów starzenia. Skóra po zabiegach staje się zdrowsza, świeższa, bardziej nawilżona,  zmniejszają się obrzęki, widać pozytywne działanie detoksykacji. 

Skóra dobrze odżywiona i utleniona regeneruje się szybciej, lepiej radzi sobie z usuwaniem produktów przemiany materii, reaguje wyraźniej na pielęgnację zewnętrzną, przyswaja lepiej składniki dostarczane jej przez produkty pielęgnacyjne. 

Zabiegi w naszej komorze mają charakter relaksacyjny, w czasie gdy Państwo się odprężają, terapia wpływa miedzy innymi na przyspieszenie przemiany materii w organizmie, co oznacza utratę wagi i zmniejszenie objawów cellulitu.

Dodatkowo hiperbaria tlenowa wpływa korzystnie na szereg chorób skórnych, które po zabiegach ulegają znacznej poprawie. Są to np. łuszczyca, pokrzywka, łojotokowe zapalenia skóry, ropnie czy czyraki. 


Broszura informacyjna: Hiperbaria tlenowa w medycynie estetycznej