Komora hiperbaryczna

Nasza twarda komora hiperbaryczna to urządzenie sterowane automatycznie, zbudowane z komponentów japońskich, innowacyjnych i certyfikowanych na europejskim rynku, obecnie jedna z najnowocześniejszych na świecie.

Posiada wiele zalet, pozwalających na ograniczenie poczucia klaustrofobii, pozwala na stały kontakt z pacjentem i jego monitoring, wnętrze jej jest zbudowane z antybakteryjnych materiałów.

Więcej

Przygotowanie do zabiegu

Przebieg sesji zabiegowej i nasze wewnętrzne standardy, które maja na celu zapewnienie Państwu jak największego komfortu i bezpieczeństwa podczas zabiegu, jak również indywidualny serwis i opieka, stanowią nasz  nadrzędny cel.

Dlatego też niezbędne są pewne zalecenia i ograniczenia, których nasi Pacjenci muszą przestrzegać, by sesja odbyła się w warunkach zgodnych z wymogami bezpieczeństwa a zarazem pozwalała na relaks i odprężenie.

Więcej

Przebieg terapii w komorze hiperbarycznej

W komorze znajduje się powietrze w swoim normalnym składzie (21% tlen, 78% azot i 1% pozostałe gazy). Tlen z koncentratora jest dostarczany pacjentowi w komorze przez maskę. Specjalne sensory monitorują nieustannie wszystkie parametry w komorze. Pacjent jest przez czas trwania zabiegu pod obserwacją wykfalifikowanego personelu. System audio pozwala na bezpośrednią komunikację. Przezroczyste drzwi komory zmniejszają uczucie klaustrofobii, co pozwala na relaks podczas oglądania wybranego programu telewizyjnego.

Więcej